DRAMA dla Trenerów – przykład facylitacji graficznej

Często trenerzy pytają mnie jak można praktycznie zastosować elementy FLIPCHARTTELLINGU®? Jednym z takich zastosowań może być facylitacja graficzna podczas szkolenia lub warsztatu. W takim przypadku trener prowadzi szkolenie a facylitator notuje graficznie najistotniejsze elementy szkolenia.

Ostatnio miałem okazję brać udział w warsztatach „Trening DRAMY dla Trenerów” prowadzony przez NIESAMOWITĄ Olę Chodasz (więcej na temat czym jest DRAMA itp. znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/AppliedDramaOpenSpaceTechnology). W trakcie tego czterodniowego wydarzenia miałem okazję i zaszczyt prowadzić właśnie facylitację graficzną. Oto fotorelacja z tego wydarzenia autorstwa Liliany Wieliczko i mojego.

„Czasem naszym losem kieruje przeznaczenia, i ono właśnie sprawiło, że spotkałem na swojej drodze Olę i Warsztaty DRAMY. Od tej pory nic już nie będzie takie szare i powierzchowne jak przedtem. Wygrałem los na loterii mogąc uczestniczyć w takich warsztatach, gdzie nie tylko poznałem nowe techniki jako trener ale i mogłem przepracować tematy wewnątrz siebie. Dzięki pracy z ciałem efekty były szybkie i… niesamowite.” (Piotr FIDERKIEWICZ)

„Kiedy wejdziesz w sferę wpływu Oli i Dramy Twoje poczucie czasu ulegnie zmianie. Przyspieszy! A jeśli to zostanie wzmocnione grupą trenerskich osobowości, osobistości, osobliwości,… przełączasz się na prędkość warpową! (Prędkość warp to prędkość równa lub większa od prędkości światła w próżni, którą statki kosmiczne osiągają dzięki ruchowi bąbla czasoprzestrzeni w którym się znajdują, generowanego przez napęd warp.) Bogactwo narzędzi dramowych, trenerskich, coachingowych, wejście we własny proces zmiany postawy, zarażanie odwagą, inspirujące dialogi – to wszystko otrzymasz w jednym miejscu i czasie. Polecam warsztaty Oli Chodasz :)” (Mariusz DŁUŻAK)

A to DRAMA Dream Team (więcej na: https://www.facebook.com/AppliedDramaOpenSpaceTechnology)

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz