? CZY W DOBIE KOMUNIKACJI ELEKRONICZNEJ, RYSOWANIE MA SENS??

To pytanie słyszę często na szkoleniach które prowadzę, a także w trakcie konferencji czy spotkań na których prowadzę graphic recording (zapis rysunkowy wystąpień w formacie XXXXL). Bardzo często osoby, które zadawały to pytanie, za chwilę wyciągaja swoje smartony, tablety i… robią zdjęcia moim rysunkom, twierdząc, że: „jest fajne”, „łatwiej sobie przypomnieć o czym była mowa”, „chciałyby spróbować tak notować, ale nie maja talentu lub się boją”.

I ten wyraz twarzy i błysk w oku, kiedy sami spróbują i się okazuje, że…

➡ ➡ Czy wiesz, że też potrafisz rysować? ⬅ ⬅

Może nie wierzysz w swoje możliwości? Zobacz jakie to proste! KlLIKNIJ

Zapraszam Cię, również na krótką prezentację o Flipcharttellingu i  zaletach stosowania elementów myślenia wizualnego w praktyce. Jak sprawić aby prezentacje, spotkania były bardziej inspirujące, angażowały uczestników i na dłużej zapadały klientom w pamięć? Jak się odróżnić od innych tak aby nasi klienci nas zapamiętali? Zacznij RYSOWAĆ!!!

 

PS.Może jeszcze nie mieliśmy okazji poznać się osobiście, ale już uważam Cię za swojego Przyjaciela. Cieszę się, że mogę Cię zabrać w fascynującą podróż, która rozbudzi Twoje talenty. Nawet te, z których istnienia nawet nie zdawałeś sobie sprawy. Czy zdarzyło Ci się brać udział w jakimś szkoleniu? Albo czy sam prowadziłeś jakieś szkolenie, prezentację? Bez względu na to w jakiej jesteś branży, czym się zajmujesz, przyznasz, że bardzo ważna jest obecnie skuteczność przekazu oraz to, aby twoi odbiorcy Cię lepiej zapamiętali? Jak to zrobić? Dzięki rysunkom, mapom myśli, sketchnotingowi, Facylitacji itp. czyli dzięki elementom Wizualnego Myślenia.

Ja chciałbym Cię zachęcić nie do malowania pejzaży czy scen batalistycznych, ale do rysowania swoich myśli, problemów w sposób uproszczony. Jeżeli jeden rysunek jest więcej wart niż tysiąc słów, a prawdą jest również, że „słowo silniejsze jest niż miecz”, to JEDEN rysunek ma moc wielkiej armii. WYKORZYSTAJ TO!!!!! Czym się zajmuję? Pomagam ludziom i organizacjom efektywnie się komunikować oraz rozwiązywać problemy dzięki zastosowaniu różnych form myślenia wizualnego ??. Prowadzę warsztaty na których uczę jak przełamać wewnętrzną niechęć do rysowania, jak tworzyć dobre flipcharty stanowiące elementy skutecznego systemu FLIPCHARTTELLINGU®™️,oraz jak wykonywać graphic recording czyli zapis graficzny wystąpienia czy całego Eventu. Oczywiście też wykonuję taki recording oraz tworzę krótkie filmiki do zamieszczania na stronach, fanpageach, Intagramie czy Twitterze. Zapraszam! Rysowanie jest fajne! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższy link: PORTFOLIO O mnie możesz przeczytać tutaj

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapisz